suitable development squad for the task appmemobile readily accessible top app dev agency

Srdečně Vás zveme do nově otevřené zámecké kavárny, která se nachází v levém křídle zámku. Nekuřácké prostory kavárny nabízejí příjemné posezení v zámeckém duchu s kapacitou 25 míst. Čeká na Vás příjemná obsluha, výborná káva, lahodné dorty a mnohé další. Pro milovníky přírody nabízí kavárna i možnost zajištění piknikových košů, které jsou dokonalým gastro doplňkem pro posezení v zámeckém parku. V kavárně je také možnost půjčení si různých akčních her, jak pro hraní si uvnitř kavárny, tak hry pro venkovní využití. Součástí kavárny je „Chotkův“ salonek, který je vhodný pro po��ádání menších svatebních hostin, oslav či firemních školení.

Provozní doba kavárny v období září-říjen je pouze o víkendech. V případě zájmu a po dohodě, jsme schopni zajistit občerstvení i v jíný den v týdnu, kontaktujte nás.

Piknikové koše

Specialitou kavárny je příprava piknikových košů určených pro zájemce o příjemné strávené chvíle v zámeckém areálu. V Zámecké kavárně připravujeme piknikové koše pro 2 a více osob. Součástí piknikového koše je rovněž zapůjčení ve��kerých dalších propriet, které budete při pikniku potřebovat – deky, skleniček a piknikového koše odpovídající velikosti.
Další informace o nabídce piknikových koš? Vám rádi sdělíme telefonicky, e-mailem či poštou.

Zámek Kačina u Kutné Hory

Zámek Kačina 

Zámek Kačina u Kutné Hory

Zámek Kačina 

Zámecká kavárna Kačina

Zámecká kavárna Kačina

Ubytování Kutná Hora