Restaurace U Kata nabízí nevšední gastronomický zážitek nejen tradiční české, ale i mezinárodní kuchyně. Hosté si mohou vybrat spojený s příjemným posezením ve středověké krčmě s kapacitou 50 míst, přímo vybízející k romantické večeři při svíčkách. Po dobré večeři je možno popít lahodného moku z pivovaru Staropramen, vybrat z nabídky českých a zahraničních vín či ochutnat chloubu naší restaurace dezert Tiramisu, který připravujeme podle vlastní receptury.

Oslavy, rauty, svatby

Na přání můžeme uspořádat privátní nebo firemní oslavy od menšího počtu účastníků až po rezervování celé krčmy. Naše prostory jsou vhodné pro pořádání oslav narozenin, třídní sešlosti, svatby, firemní prezentace, ochutnávky vín, promoce, večírky pro zákazníky a firemní rauty. Na požádání Vám můžeme zajistit obsluhu v dobových kostýmech, vystoupení kata Mydláře, šermíře, břišní tanečnice, plivače ohně nebo kejklíře doprovázené živou středověkou muzikou a Váš ve��er se promění v nezapomenutelný zážitek.

Součástí restaurace je nekuřácký salonek s kapacitou 40 míst s možností bezplatného připojení na internet pomocí Wi-Fi technologie, vhodný pro větší skupiny i jednotlivce.

V letních měsících je otevřeno zahradní posezení, vhodné k uspořádaní svatebních hostin pod širým nebem či rožnění selat apod.

Restaurace U Kata v Kutné Hoře

Restaurace U Kata v Kutné Hoře 

Restaurace U Kata v Kutné Hoře

Restaurace U Kata v Kutné Hoře 

Hotel U Kata-Restaurace U Kata

Hotel U Kata-Restaurace U Kata