Konference v Kutné Hoře

Reprezentativní prostory, špičkové služby a krásné prostředí historického města zapsaného na seznamu světového dědictví UNESCO. Můžete si pro své firemní akce přát něco lepšího? Hotel U Kata jim vtiskne punc originality a Vaše konference v Kutné Hoře se stane nezapomenutelným zážitkem.

Nejoblíbenější kongresový hotel ve Středočeském kraji

Ne náhodou byl hotel U Kata letos v soutěži Czech Hotels Awards zvolen nejoblíbenějším kongresovým hotelem ve Středočeském kraji.  Jedná se o nejkomplexnější zařízení v regionu – disponuje moderními konferenčními prostory s perfektním technickým zázemím a nadstandardním servisem.

Součástí areálu Hotelu U Kata je i samostatné konferenční centrum, jehož prostory jsou vhodné pro pořádání konferencí, seminářů, školení, meetingů, firemních či společenských akcí. Konferenční s��l je plně klimatizován a vybaven nejmodernější audiovizuální a prezentační technikou s možností připojení k vysokorychlostnímu internetu pomocí WI-FI technologie. Celková kapacita sálu dle uspořádání stolů je 80 – 160 osob.

Pro menší skupinky je vhodný hotelový salonek s kapacitou 30-50 osob. Salonek je opět vybaven nejmodernější audiovizuální a prezentační technikou s možností připojení k vysokorychlostnímu internetu pomocí WI-FI technologie.

K dispozici je hotelové parkoviště s kapacitou 40 míst.

Rádi Vám dále zajistíme doprovodný program dle Vašich individuálních požadavků.

Konferenční prostory v Kutné Hoře

Konference v Kutné Hoře

Konferenční prostory v Kutné Hoře

Konference v Kutné Hoře

Konferenční prostory v Kutné Hoře

Konference v Kutné Hoře