Penzion U Babky bylinkářky v Kutné Hoře

Milí pocestní, vítám Vás na stránkách svého rodinného penzionu U Babky bylinkářky! A ještě raději Vás ve svém bylinkovém království přivítám osobně. Říkají mi babka bylinkářka a v tomto krásném domě z 16. století, stojícím v blízkosti centra malebného města Kutná Hora, provozuji penzion pro obrodu duše i těla.
V jeho historických prostorách se vrátíte v čase a budete moci zapomenout na ruch všedních dnů. Rozjímání a odpočinku se můžete oddat také v mé velké zahradě, která je zárove�� mou přírodní lékárnou.

Ráda Vám poradím, kterou bylinku při jakých potížích užívat i jak ji pěstovat. Připravím Vám obrozující koupel i lahodný čaj, ke kterému nebudou chybět mé vyhlášené buchty, křížalky a další laskominy.

Ubytování v rodinných apartmánech

Přivítám rodiny s drobotinou, zamilované dvojice i skupiny hostí, jimž budou k dispozici čtyři apartmány v prvním patře a dva v podkroví, společenská místnost v přízemí s dětským koutkem a televizí, dílnička pro tvůrčí povahy a šikovné ruce, a hlavně pak mé bylinné lázně.

Přijeďte se na mě podívat a prožijte pohádkové chvíle! Budu Vás hýčkat jako královské hosty, takže ode mě budete odjíždět jako znovuzrození!

Vaše Babka bylinkářka