Plánujete svatbu?
Svatba je jedním z nejdůležitějších životních kroků. Postaráme se o Vaše pohodlí a poskytneme gastronomický servis dle Vašich požadavků, abyjste si tento výjimečný den mohli užít bez starostí. Zařizování nechte na nás, protože svatby nás baví!

SVATBA PODLE VAŠICH PŘEDSTAV

Proberte svoji představu perfektní svatby s naší svatební koordinátorkou. Projděte si hotelové prostory a nasajte atmosféru, možná právě tady uspořádáte svatební hostinu. Připravíme Vám nabídku menu pro svatební hostinu i večerní raut (využijte možnost objednání degustační ochutnávky). Vyberte si výzdobu a dekorací svatebních stolů dle aktuálních trendů. Nechte si doporučit profesionální služby našich partnerů se kterými spolupracujeme. Společně s nimi jsme schopni pro Vás zajistit kompletní svatební servis.

SVATEBNÍ HOSTINA – JAKOU SVATBU����BUDETE MÍT?

Decentní a komorní nebo velkolepá svatba s mnoha hosty? Vyberte si pro svatební hostinu společenský prostor odpovídající Vašemu přání, velikosti a s požadovaným uspořádáním. Pro tyto účely nabízíme několik prostorů – od hotelového salonku vhodného pro komorní svatby až po moderní, plně klimatizované kongresové centrum, kde pro Vás uspořádáme večerní raut, anebo svatební večírek s hudbou.

KOMPLETNÍ SVATEBNÍ SERVIS

 • Šaty pro nevěstu i ženicha

  Spolupracujeme se svatebním salonem Studio Styl Nové Dvory. Agentura disponuje širokou nabídkou svatebních šatů a doplňků. Samozřejmostí je možnost konzultace a objednání zkoušky šatů.

 • Hairstyling pro nevěsty

  Předsvatební konzultace a účesy pro nevěstu s profesionální kadeřnicí Adélou Vavřičkovou.

 • Líčení a styling

  Každá nevěsta si přeje vypadat ve svůj svatební den nádherně. Díky perfektnímu make-upu, který vydrží celý náročný den, se stane tou nejkrásnější ženou, jakou jen může být. Svěřte se do péče certifikované vizážistce a poradkyni Anetě Kaňkovské – Studio Lila.

 • Květinové vazby a aranžmá

  Květinov�� aranžmá, svatební vazby a další floristické  služby podle aktuálních trendů i Vašeho přání zajišťujeme ve spolupráci s Dagmar Lupínkovou z květinářství Květinka U Beků

 • Svatební fotograf

  Každý chce mít ze svého svatebního dne krásné fotografie. Náš hotel spolupracuje hned s několika profesionálními svatebními fotografy. Určitě si  vyberete toho, který Vám udělá ty nejlepší a nezapomenutelné snímky.

 • Nabídka hudby a hudebního zázemí

  Živá hudba je hned po dobrém jídle a pití základem každého svatební več��rku anebo veselky. Můžeme Vám doporučit celou řadu hudebních skupin, které mají s hraním na svatbách mnohaleté zkušenosti a vědí jak roztančit všechny svatebčany. Pokud dáte přednost reprodukovan������ hudbě, rádi Vám doporučíme i DJe. Zvuková aparatura a technické zázemí je k dispozici v závislosti na společenském prostoru, který si vyberete.

 • Svatební video

  Pinkframe | Marek Flekal – to jsou profesionálové, kteří pro Vás vytvoří unikátní svatební video, kterým se jistě budete moci pochlubit a ke kterému se budete vždy s radostí vracet.

 

 


 

Svatební obřad v Kutné Hoře a okolí

Kutná Hora a její okolí nabízí velké množství překrásných míst pro Váš obřad. M��žete využít tradiční místa pro civilní obřady jako je obřadní síň ve Vlašském dvoře či zámku Kačina. Pro Ty, kteří by radši zvolili méně frekventovaná místa doporučujeme refektář Jezuitské koleje či Voršilského kláštera, středověkou malešovskou tvrz, taneční sál či kapli na zámku Kačina. Pro církevní obřady se potom nabízí překrásný chrám svaté Barbory , kostel svatého Jakuba či katedrála Na Nebevzetí Panny Marie.

Svatby a svatební služby

Svatební den má být jedním z nejkrásnějších a nejdůležitějších dní ve Vašem životě. Aby tomu tak bylo, je potřeba nepodcenit jeho přípravu a vše důkladně naplánovat. S dokonalou přípravou a následnou realizací Vám rádi pomůžeme. Využijte naše bohaté zkušenosti s organizací svateb a přenechejte starosti nám. Prvním krokem k dokonalé svatbě je zjištění Vašich snů, přání a představ. Je důležité znát Váš cit a Vaše chutě, abychom mohli zpracovat návrhy pro Váš velký den.

Svatba je organizačně náročná událost, kde se potkává spousta dodavatelů z různých obor��. Aby vše proběhlo bezchybně, potřebuje každá svatba sestavit tým, který dokáže z Vaší svatby vytvořit jedinečnou událost. Spolupracujeme výhradně se spolehlivými dodavateli, jejichž služby prověřila dlouholetá spolupráce a nejedna svatba. Tvoříme tak vlastně sehraný tým, který Vás provede všemi úskalími plánování svatby a Vy svůj velký den prožijete bez starostí.

Pro další informace a poptávku kontaktujte naši svatební kordinátorku.

Domluvte si zdarma informační schůzku s naším svatebním koordinátorem a nechte si zpracovat dílčí či komplexní nabídku našich služeb.

 

Ivana Berková - svatební koordinátorkaKontakt 

Ivana Berková

+420 774 507 099

svatby@khhotels.cz

 


 

Fotogalerie proběhlých svateb:

Kateřina a Václav