Plánujete firemní akci pro své zaměstnance, obchodní partnery či vedení firmy. Využijte naše letité zkušenosti a širokou škálu nabízených služeb a staňte se naším spokojeným klientem.

Reprezentativní prostory, špičkové služby a krásné prostředí historického města zapsaného na seznamu světového dědictví UNESCO. Můžete si pro své firemní akce přát něco lepšího?

Ne náhodou byl hotel U Kata letos v soutěži Czech Hotels Awards zvolen nejoblíbenějším kongresovým hotelem nejen v Kutné Hoře, ale celém Středočeském kraji.  Jedná se o nejkomplexnější zařízení v regionu – disponuje moderními konferenčními prostory s perfektním technickým zázemím a nadstandardním servisem.

Možnosti pronájmu prostor a ubytování

Pro firemní akce je v hotelu U Kata k pronájmu hned několik atraktivních prostor – velký konferenční sál, komornější nekuřácký salonek, terasa, zimní zahrada či stylová středověká krčma s vyhlášenou kuchyní.

Pokud chystáte větší akci, ať už v časovém rozsahu nebo co do počtu lidí (a třeba pro zaměstnance a partnery z širšího okolí), hotel U Kata vám poskytne úplné zázemí. Nabízí komfortní ubytování ve 45 stylově zařízených pokojích, z nichž je každý vybaven televizí, vysokorychlostním internetem a samozřejmě vlastní toaletou a koupelnou.

Přespolní jistě ocení výbornou dopravní dostupnost hotelu, a to jak z hlediska dojezdu ze kteréhokoliv kouta České republiky, tak i uvnitř samotného města. U hotelu je také k dispozici prostorné a bezpečné parkoviště pro osobní vozidla i autobusy.

 Krásné prostředí, wellness, sport i kultura

V rámci vašich eventů či teambuldingových akcí jistě uvítáte i možnosti využít pestré nabídky dalších služeb. Např. wellness centrum hotelu U Kata zahrnuje jedinečné pivní lázně, finskou saunu, parní lázeň, whirlpool, masáže a mnoho dalšího.

Vaše firemní akce ale zdaleka nemusejí být vázané jen na budovu hotelu. Kutná Hora jakožto město zapsané na seznamu světového dědictví UNESCO skýtá řadu možností pro kulturní i sportovní vyžití. Prohlídnout si významné památky (třeba i s průvodcem) bude jistě zajímavé pro všechny kulturně založené účastníky vaší akce.

Vaši sportovně zaměření zaměstnanci či partneři si zase mohou v hotelové cyklopůjčovně vypůjčit kolo a vyrazit na příjemný výlet do malebného okolí nebo na zámek Kačina a tvrz Malešov, které rovněž mohou posloužit jako výborné prostředí pro teambuildingové akce. V blízkosti hotelu U Kata se nachází i sportovní hala, zimní stadion, tenisové kurty, bowling či fantastická bobová dráha.

Využijte předností nejoblíbenějšího kongresového hotelu ve Středočeském kraji a uspořádejte firemní akci právě tady! Napište si o konferenční nabídku a nechte se inspirovat.